ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 23.04


Аналітики: контрнаступ України буде серйозним

Армія РФ в "поганій формі", контрнаступ України буде "серйозним". У росіян немає ні засобів для поповнення втрат, ні хорошого керівництва, - вважає американський дипломат Курт Волкер.

Світ переоцінив військовий потенціал Росії та недооцінив можливості України, вважає колишній спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер.

У коментарі він зазначив, що через 14 місяців повномасштабної війни російська армія перебуває в "поганій формі" і добре оцінив шанси Сил оборони України на успішний контрнаступ. 

"Ми бачили, як російські спецслужби вводили Путіна в оману. І ми теж були введені в оману. У системі було набагато більше корупції, неефективності та поганого керівництва. Спочатку Росія домоглася значних успіхів на сході України і в напрямку Києва. Але тепер українці відкинули їх назад. Бойові дії не рухалися відтоді, як минулої осені Україна відвоювала Херсон. Росіяни більше не здатні наступати. Ми знаємо, що вони намагаються набрати більше людей, ми знаємо, що вони намагаються отримати обладнання з Ірану та Північної Кореї. Ми знаємо, що їхні збройні сили перебувають у поганому стані на місцях, і у них немає засобів для поповнення. Вони також не мають хорошого керівництва, тому це справді безлад. ... Україні вдалося утримати їх там, де вони знаходяться в Бахмуті, за рахунок обох сторін. Тим часом вони збирають власні ресурси і готуються до контрнаступу. Схоже, що це буде серйозний контрнаступ", – вважає Волкер. 

Протягом тривалого часу українські сили ведуть підготовку до масштабного контрнаступу з метою витіснити ворога і звільнити всю територію України. 

контрнаступ

За темою:

  • Полтавського блогера звинуватили у закликах до повалення конституційного ладу, проте відпустили за гроші
  • У СБУ попросили владу Полтави припинити витік інформації 
  • Депутати облради не підтримали скасування договорів оренди з УПЦ МП
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.