18:45 08.01

Анна Плотіцина виграла перший старт року з чудовим результатом. ВІДЕО

Наша землячка Анна Плотіцина стала переможницею у забігу на 60 метрів з бар'єрами на національному легкоатлетичному турнірі в закритих приміщеннях.

8 січня у Києві розпочався перший у 2016 році національний легкоатлетичний турнір у закритих приміщеннях - "Різдвяні старти", в якому першою (за хронологією) переможницею серед жінок стала наша землячка Анна Плотіцина.

Вона виявилася найшвидшою у фінальному забігу на 60 метрів із бар'єрами, в якому перемогла з величезною перевагою і з блискучим результатом майстра спорту міжнародного класу - 8,14 секунди. Срібною призеркою на цій дистанції стала киянка Юлія Должкова (8,48 сек.), бронзовою - теж киянка Ганна Чубковцова (8,54 сек.). А ось 4-те місце у цьому жіночому фіналі посіла полтавка, чемпіонка країни з жіночого легкоатлетичного п'ятиборства (зимового), призерка чемпіонатів України з легкоатлетичного семиборства (літнього), член збірної України з жіночого командного багатоборства - Інна Синиця (8,77 секунди).