ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 08.04


Антикорупційники перевірили декларації депутатів Миргородської міськради

У деклараціях трьох депутатів Миргородської міської ради за 2016 рік знайшли ймовірні порушення. Про це сказано на сторінці Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Так, Михайло Лавицький не вказав інформації щодо основного місця роботи та інших джерел своїх доходів та доходів своєї родини. При цьому він задекларував суми доходів.

 

 

 

Ярослав Місяць не зазначив жодного об`єкта нерухомості, що належить йому чи членам його родини, або яке перебуває в них на іншому праві користування. Крім того, він не вказав жодних даних про офіційні доходи. 

 

 

Олена Гречко вказала в декларації, що набула у власність 50% квартири площею 51,7 кв. м, вартість якої їй невідома. Тоді як в разі переходу права власності на майно, вартість визначали в обов`язковому порядку.

 

Всі ці випадки є підставами вважати, що депутати надали недостовірні відомості в деклараціях, порушивши ст. 45 та ст. 46 Закону України "Про запобігання корупції", ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.
декларації, порушення

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.