ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 04.06


Апеляційний суд зняв арешт з акцій Полтавського ГЗК Жеваго

Апеляційний суд Києва зняв арешт із 50,3% акцій "Ferrexpo Poltava Mining" (Полтавський ГЗК), який належить "Ferrexpo AG Switzerland".

У "Ferrexpo" зазначили, що рішення Апеляційного суду Києва є остаточним у цій справі і є заключним етапом апеляційного процесу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нагадаємо, у січні 2020 року український суд встановив обмеження у розмірі 50,3% акцій "Ferrexpo Poltava Mining" (Полтавський ГЗК), який належить "Ferrexpo AG Switzerland", єдиному акціонеру FPM.

Національний банк розпочав примусове стягнення з ексвласника банку "Фінанси та Кредит" Костянтина Жеваго 1,5 мільярда гривень за рішенням суду, повідомляє Економічна правда.

Костянтин Жеваго був депутатом Верховної Ради 3-8 скликань, зокрема від "Блоку Юлії Тимошенко" (у 5-6 скликаннях) і як самовисуванець.

9 жовтня 2019 року директор ДБР Роман Труба заявив, що екс-нардепа оголосили в розшук по Україні та планують оголосити у міжнародний розшук у провадженні, яке розслідує ДБР. Жеваго підозрюють у причетності до схеми щодо розтрати і легалізації 2,5 млрд грн банку "Фінанси та Кредит".

За даними ДБР, офшорна компанія у 2007-2014 роках відкрила кредитні лінії в іноземних банках, а банк "Фінанси і кредит" поручився за неї перед іноземними банками запорукою у понад 113 млн доларів. У 2015 році іноземні банки стягнули з рахунків "Фінанси і кредит" ці гроші. Заставу вони списали одразу після того, як банк "Фінанси і кредит" оголосили неплатоспроможним.

11 жовтня в САП повідомили, що детективи НАБУ за погодженням антикорупційних прокурорів повідомили про ще одну підозру Жеваго щодо внесення недостовірних відомостей в декларації. Розслідування детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснюють із 2017 року.

Також у жовтні минулого року Жеваго з власної ініціативи залишив посаду генерального директора компанії "Ferrexpo", мажоритарієм та CEO якої він є.

акції, бізнес, суд, Ferrexpo, Костянтин Жеваго

За темою:

  • Фонд держмайна з третьої спроби продав Вишняківський спиртзавод
  • Крюківський вагонобудівний завод отримав 72 мільйони квартальних збитків
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.