ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 03.06


Арешт документів: на Полтавщині - рекорд "непридатних" до служби

Октябрський райсуд Полтави арештував документи районних військово-лікарських комісій Полтавщини через розслідування незаконних дій посадовців ВЛК. Про це повідомило Національне агентство із запобігання корупції.

Адже найбільший показник тих, хто проходив ВЛК та надалі був визнаний непридатним до служби в лавах української армії, було виявлено саме у Полтавській області.

Суд у Полтаві наклав арешт на документи районних військово-лікарських комісій Полтавської області через найвищий в Україні показник осіб, визнаних непридатними до служби після проходження комісій,  повідомили у пресслужбі Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

За висновками НАЗК, найбільший показник — 20% — тих, хто проходив ВЛК та надалі був визнаний непридатним до служби в лавах української армії, було виявлено в нашій області.

За версією слідства, працівники ВЛК Полтавщини брали хабарі у військовозобов'язаних, визнаючи їх непридатними "на папері". 

Полтавщина входить в п’ятірку областей, у якій зафіксовано найбільшу кількість визнаних обмежено придатними – 31% від загальної кількості тих, хто проходив комісію у 2022 році та 30% за дев’ять місяців 2023, зазначає НАЗК.

В ухвалі Октябрського районного суду Полтави зазначено, що документи можуть бути доказом вчинення злочину, тому їх арештували. 

Триває досудове розслідування. 

корупція, ВЛК, висновки, розслідування

За темою:

  • Прокуратура передала до суду обвинувачення очільниці департаменту Полтавської міськради
  • У Полтаві відкрили кримінальне впровадження щодо недороблених зупинок
  • Аварії в школах Полтави: ремонти і корупція
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.