11:00 19.03. 2017
Минулої доби на Полтавщині гасили шість пожеж на відкритій місцині
18 березня, протягом доби, рятувальниками Полтавщини було ліквідовано шість пожеж на відкритій території. Горіли суха трава та сміття.
Пожежі гасили у Великобагачанському, Полтавському, Кременчуцькому районах, в містах Кременчуці та Полтаві.
Так, 18 березня о 14:50 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу сухостою на вул. Чумацький Шлях у Кременчуці. За вказаною адресою було направлено чергові караули 14-ї та 15-ї державних пожежно-рятувальних частин. Як з’ясувалося, горіла суха трава на площі 10 га. Вогнеборці локалізували пожежу о 14:50, а ліквідували – о 17:05. До гасіння залучалося дві одиниці техніки та 9 чоловік особового складу.
Рятувальники звертаються до всіх жителів області з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки, бути обережними у поводженні з відкритим вогнем, особливо під час вітряної погоди, не спалювати сміття та рослинні залишки.
Додаток для Android




