ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:33 18.03


Арка на вулиці Соборності - знову вільна. ВІДЕО

17 березня ввечері депутати полтавської міськради, громадські активісти та мешканці будинку по вулиці Соборності, 27 знесли металеву браму, яка перекривала вхід до арки.

Активісти, громадські діячі, депутати міськради (помічені були представники "Свободи", “Самопомочі", СДП), мешканці будинку, представники ОСББ та численні журналісти зібралися у внутрішньому дворі відомого вже всій Полтаві будинку. За кілька хвилин тут з’явилася група людей, які встали поблизу металевої брами нібито з метою охороняти її.

Мешканці будинку та активісти висловили ультиматум представникам ФОП Степаненко, що зайняли арку - та у відповідь невідомі зсередини арки використали проти них балончики з газом. Після цього, зламавши огорожу, за допомогою "болгарки" та ломів молоді люди розхитали каркас і знесли конструкцію, яка перешкоджала проходу в арку з боку вулиці Соборності. У цей  час навколо арки зібралося кількасот полтавців. Далі активісти перейшли до зняття металевих воріт усередині арки.

Патрульна поліція після спілкування зі сторонами конфлікту, зникла з місця подій. Обабіч було кілька молодих людей у формі Нацполіції. Правоохоронці будь-якої хвилини готові були реагувати на відкриті конфлікти між людьми, але їхня допомога не знадобилася.

Потім активісти перейшли до ліквідації останньої перепони – суцільної металевої брами, яка перекривала арку з боку внутрішнього двору, а дехто частини металевих воріт на знак протесту навіть відніс до стін Полтавської міськради. До заднього двору прибула вантажна автівка — забрати майно ФОП Степаненко. Вони завантажили будматеріали, які знаходилися в арці, а також частини зруйнованих активістами конструкцій. А за воротами їм довелося їхати до міської ради.

Наразі арка знову вільна. Мешканці будинку налаштовані боротися за свої права до повної перемоги, навіть якщо влада і суд наразі - на боці забудовника.

Відео — Громадське ТБ. Полтава

суспільство, конфлікт, забудова, закон, влада, громада

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.