ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:54 08.03


Асоціацію місцевого самоврядування поповнили ще 12 учасників

Днями відбулося засідання правління обласної асоціації органів місцевого самоврядування, на якому його учасники розглянули питання про прийом нових членів, підсумки фінансово-господарської діяльності за 2017 рік та реалізацію програм обміну досвідом кращих практик місцевого самоврядування.

Найкращий показник того, що Асоціація рухається у правильному напрямку, є величезна кількість заявок на приєднанання до лав організації, - вважає голова Асоціації, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Плюс 12 нових членів за останній місяць. Це свідчення того, що роботу Асоціації видно. Що нам вдається реалізувати головну місію – консолідувати зусилля органів місцевого самоврядування для вирішення спільних проблем. Маємо чіткий план роботи на 2018 рік і рухаємося для його реалізації

 — зазначив Олександр Біленький.

Бажаня долучитися до Асоціації виявили Пирятинська та Лохвицька міські ради, Недогарківська сільська рада Кременчуцького району, Гряківська сільська рада Чутівського району, Харківецька, Яхниківська та Свиридівська сільські ради Лохвицького району, Василівська та Червоноквітівська сільскі ради Кобеляцького району, а також Черевківська, Селецька та Круподеринська сільські ради Оржицького району.

Таким чином загальна кількість членів Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування зросла до 77 учасників.
Учасники засідання обговорили питання реалізації на Полтавщині проекту "SMART ГРОМАД", який значно спрощує для мешканців процес одержання сучасних електронних сервісів. Також члени правління схвалили звіт із фінансово-господарської діяльності Асоціації за 2017 рік.

влада, децентралізація, самоврядування, Олександр Біленький

За темою:

  • На Полтавщині рекордна кількість громад живе без голів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.