ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 12.08


АТБ пробує себе у форматі кафе

Найбільша торговельна мережа АТБ запустила перший кулінарний відділ вагової кулінарії АТБ-Кафе у передмісті Києва. Туту продають солоддощі, салати, гарніри, м’ясні, рибні страви, копченості та морепродукти.

10 серпня у селі Лісники у оновленому магазині АТБ на Обухівській трасі відкрито перший у мережі відділ вагової кулінарії АТБ-Кафе, повідомили у прес-службі ритейлера.

Асортимент запропонованих страв складається з 42 позицій: солодкі вироби, салати, гарніри, м’ясні і рибні страви, а також копченості та морепродукти.

«Цех з приготування страв побудований з нуля, оснащений високопрофесійним обладнанням з дотриманням усіх європейських стандартів і сертифікований за системою HACСP», — відзначили у компанії.

Це — перший магазин торгової мережі АТБ з таким сервісом. Компанія планує найближчим часом обладнати ще 25 магазинів АТБ по всій Україні відділами фасованої кулінарії під власним брендом АТБ-Кафе.

«АТБ-Кафе у Лісниках буде працювати у тестовому режимі.

Фахівці будуть ретельно вивчати попит покупців і їх побажання, моніторити динаміку продажів для того, щоб у майбутньому максимально відповідати потребам клієнтів», — заявили у компанії.

атб, кафе

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.