ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 15.07


Атлет із Полтавщини встановив рекорд Гіннеса

У суботу, 15 липня 2023 року, полтавець Віталій Шовкопляс встановив світове досягнення для Книги рекордів Гіннеса із підтягування на одній руці за одну хвилину.

 

Встановлення рекорду "Найбільша кількість підтягувань на одній руці за хвилину" розпочалося 13:00 на березі Свободи у селі Ковалівка, що під Полтавою. Віталій Шовкопляс із другої спроби підтягнувся 25 разів, а це на один більше, ніж попередній рекорл світу.

До цього рекорд Гіннеса у цій номінації належав Лі Цзечуань із Китая. За словами представниці національного реєстру Лани Вєтрової, основною вимогою було чітке дотримання техніки виконання, оскільки це складна силова вправа з високим ризиком отримати травми у разі порушення.

Віталію Шовкоплясу 37 років, одружений, має трирічного сина. Займався карате, боксом, фанатично ставився до вправ на перекладині та брусах. Переможець Кубка світу з воркауту 2012 року, капітан збірної України. У 2013 році встановив світовий рекорд із підтягування з додатковою вагою +32 кг. 

Шовкопляс - майстер спорту міжнародного класу, абсолютний чемпіон світу зі стрітліфтингу — дисципліни, яка включає в себе силове двоборство: підтягування на перекладині та віджимання на брусах з максимальною додатковою вагою. Майстер спорту міжнародного класу зі строгого підйому штанги на біцепс та майстер спорту зі станової тяги та кандидат у майстри спорту з армреслінгу.

спорт, рекорд, Віталій Шовкопляс

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.