ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:05 04.02


Бійці прийшли до Мамая по квартири - мер пообіцяв оплатити половину

Міський голова Олександр Мамай зустрівся із бійцями, котрі звернулися до нього з питаннями про житло. Мер пообіцяв компенсувати 50 відсотків вартості, але ця програма буде прийнята нескоро.

Міський голова Олександр Мамай зустрівся із учасниками АТО щодо надання їм житла. У повідомленні на сайті міськради зазначено:

Міська влада планує зведення у 2016 році житлового будинку, в якому будуть квартири, призначені і для учасників АТО та їхніх сімей. Також Олександр Мамай розповів, що, якщо обласна влада прийме рішення про виділення коштів на оплату 25 відсотків вартості житла для учасників АТО, то міська влада зробить усе, щоб компенсувати АТОшникам ще 50 відсотків вартості квартир. Родини загиблих бійців отримають житло безкоштовно.

Але ця програма, на думку деяких бійців, не виконується на 100 відсотків.

Зараз є програма в облраді, що фінансується з держбюджету. Згідно з нею 25 відсотків вартості житла сплачує обласна рада, 25 відсотків – міська. На прийомі Мамай пообіцяв, що місто сплачуватиме не 25 відсотків, а 50 відсотків від вартості житла,

– розповідає Тарас Лелюх, член товариства ветеранів АТО.

Та й ці ідеї досі не втілені в місті. Юліан Матвійчук, депутат міської ради від ВО "Свобода":

Міський очільник дійсно запропонував програму, згідно з якою міська рада буде компенсовувати 50 відсотків від вартості житла для учасників АТО і 25 відсотків компенсуватиме обласна рада. Щоправда, програма ще не була подана на розгляд комісії, тому поки що вона вилами по воді писана. Сьогодні спробую зайти у відділ містобудування й архітектури та в соцвідділ при міській раді, щоб перевірити, чи є зрушення у цій справі.

Така програма стосуватиметься тих, хто має полтавську прописку. Щоб уникнути зловживань у вигляді перепрописувань, міський голова порекомендував створити спеціальну комісію з бійців АТО, які перевірятимуть учасників програми з отримання житла.

Сергій ЗИМА

квартири, житло, АТО, Матвійчук, Свобода, гроші, бюджет

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.