ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 13.07


Атовці написали відкритого листа Президенту проти призначення "токсичного" Кокоєйка

Полтавщина готується до радикальних дій. Про це у відкритому листі Президенту Зеленському написали ветерани АТО Миргородщини, які протестують проти призначення скандально відомого Володимира Кокоєйка очільником обласного Держгеокадастру.

Текст звернення — до уваги наших читачів.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

До Вас звертаються учасники бойових дій Миргородщини АТО/ООС, люди які віддавали своє здоров'я для захисту Єдиної та Неподільної Незалежної України з проханням почути нас та не допустити події, яка викличе спалах гострої соціальної напруги в Полтавській області!

Ми висловлюємо рішучий протест проти призначення відомого у місті Миргороді та усій Полтавській області корупціонера — Кокоєйка Володимира Володимировича керівником управління Держгеокадастру України в Полтавській області.

Фермери, власники паїв, учасники бойових дій на Сході України вже одного разу об'єднувалися, щоб викинути цю особу з посади керівника Миргородського районного управління Держгеокадастру. Сотні фермерів, фізичних та юридичних oci6 стали эаручниками цього спритного ділка за часів його керівництва у Миргородському ДГК.

Спільними зусиллями фермерів, бійців, активістів, депутатів районної ради, які на ceciї висловили йому недовіру корупціонера вдалося звільнити. Йога спроби поновитися через суд виявилися марними, коли ми дізналися про це - пів coтні миргородців приїхали з плакатами під суд, а декілька сотень були готові вийти з шинами під Миргородське управління ДГК - эустрічати його "друге пришестя".

Тепер, коли ми дізналися про його призначення на посаду керівника ДГК цілої Полтавської області - нашому обуренню немає меж...

Як ми можемо захищати Украшу, а Ви - розбудовувати її якщо керівні посади займатимуть такі люди? Ми прагнемо жити в сильній та багатій Україні, де закон - понад усе, але ми знову вийдемо проти цього корупціонера, нас підтримала Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО Полтавської області, спілка фермерів та землевласників Полтавської області, ветеранські організації з yciєї України приїдуть допомагати нам у боротьбі проти цієї кричущої несправедливості.

Ми віримо, що Ви не знали кого призначаєте на цю посаду, а не спеціально ставите цю заплямовану особу керувати нашим ДГК, тому просимо Вас не затверджувати на посаді Кокоєйка Володимира Володимировича і не створювати цим гостру ситуацію в Полтавській області.

Ми залишаємо за собою право провести повторну люстрацію цього представника старої корупційної влади, але сподіваємося на Ваше розуміння наших проблем та повагу до учасників бойових дій та фермерів Полтавської області! Слава Україні!

З повагою,

Голова відокремленого підрозділу АТО "Всеукраїнська спілка учасників АТО" Бойових дій та Миротворчих місій
С.С. Бакало

В.о. Голови громадської організації Ветеранів АТО Миргорощини "Щит Миргородщини"
В.В. Костенко

скандал, земля, Володимир Кокоєйко, держгеокадастр

За темою:

  • Футбольний матч "Ворскла" - "Шахтар" опинився під загрозою зриву. ОНОВЛЕНО
  • "АвтоКрАЗ" заборгував працівникам майже 60 мільйонів зарплати
  • Полтавця, якого підозрюють у вбивстві, триматимуть під вартою
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.