ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 21.01


Аудитори і поліція перевірять закупівлю дронів владою Горішніх Плавнів

140 квадрокоптерів FPV придбав виконкомом Горішньоплавнівської міської ради. За попереднім аналізом Держаудитслужби й податківців, за аналогічну суму могли би придбати чи не вдвічі більше дронів.

 

На черговому засіданні групи "Прозорість та підзвітність" при Полтавській ОВА розглянули закупівлю для підтримки військових. За попереднім аналізом аудиторів й податківців, за аналогічну суму могли б придбати чи не вдвічі більше дронів.

— Викликає питання підприємство-переможець тендера. З відкритих джерел можна проаналізувати, що воно займається прибиранням будинків і промислових об’єктів. Серед його видів діяльності немає виробництва та реалізації відповідної продукції. Заслухали по ситуації керівництво громади. Акцентували на відповідальному й виваженому підході до проведення закупівель. Запитаємо всі необхідні матеріали для аналізу. До наступного засідання аудитори й податківці перевірять процедуру закупівлі, а поліція — переможця тендера, — повідомили у Полтавській ОВА.

Якщо порівнювати із грудневою закупівлею дронів Полтавською міськрадою, де DJI Mavic 3 коштував 136 160 грн, то у Горішньоплавнівської міськради вийшло дорожче, а ціна DJI Mavic 3T — вийшла на рівні. Щодо DJI Matrice 30Т, то ця модель є дорожчою, Полтава їх не купувала через відкриті тендери (як і FPV-дрони). Але, можливо, і там є переплата.

Раніше повідомлялося що до роботи групи "Прозорість та підзвітність" залучили експертів Полтавської філії ДП "Укрдержбудекспертиза". Це дозволить посилити контроль над витратами бюджетних коштів при виконанні будівельних робіт в області. Від експертиз проєктів будівництва до перевірки актів приймання виконаних робіт на відповідність проєктній документації.

війна, влада, гроші, скандал, дрони, корупція, Горішні Плавні

За темою:

  • Полтавський архів цьогоріч надав доступ до понад ста тисяч сторінок документів часів Другої світової війни
  • Війна завдала природі Полтавщини збитків на 47 мільйонів доларів
  • У Полтаві відкрився навчально-тренінговий центр для кандидатів у прийомні батьки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.