19:45 19.09

Автогол допоміг: "Ворскла" вдома перемогла "Минай"

Ворскляни взяли три очки у матчі проти ужгорожців, проте перемога не була легкою прогулянкою. Допомогли автогол і арбітриня Монзуль.

Сьогодні, 19 вересня, у Полтаві ворскляни у поєдинку 8-го туру УПЛ приймали "Минай" і перемогли, повернувши собі 5-ту сходинку турнірної таблиці.

Ворскла — Минай — 2:0

Голи: Кане (37), Чеснаков (75).
Ворскла: Різник, Чеснаков, Яворський, Тамм, Пердута, Челядін (Якубу, 68), Пуцлін, Кане (Пешич, 79), Скляр (Бондаренко, 84), Степанюк, Рангель.

Минай: Кучер, Синьогуб (Багайоко, 53), Лиховидько, Горін (Книш, 46), Гончар, Хахльов (Коваленко, 78), Петрусенко, Кулієв, Білоног (Байдал, 71), Селезньов (Вишневський, 71).

"Ворскла" в дебюті гри більше володіла м'ячем, але не могла витиснути з цього володіння небезпечних моментів. Натомість коли в атаку ходили гості, це закінчувалося ударами. Так, швидкий гол могли забити Кулієв, Білоног та Хахльов — не пощастило.

У ворсклян перший же удар у площину воріт суперника став голом. На 37-й хвилині полтавці заробили право на штрафний на лівому фланзі. Артем Челядін подав до штрафного майданчика. Захисники не змогли винести м'яч якомога далі, підбір виграв Олександр Скляр, який головою скинув на Ібрахіма Кане. У малійця була ідеальна позиція для удару з лівої, і він сповна скористався шансом — 1:0.

"Ворскла" створила ще декілька атак, проте до логічного завершення довести їх не змогла.

У другому таймі з моментами біля обох воріт стало веселіше. На 53-й хвилині Руслан Степанюк пострілом із 16 метрів поцілив у поперечку. Воротар гостей Кучер через декілька хвилин так вдало викинув м'яч у поле, що організував Ельдару Кулієву вихід віч-на-віч із воротарем. Але поки той готував удар, Яворський заблокував постріл. На 63-й хвилині свій момент мав Рангель, але головою не поцілив у ворота. А потім арбітр Катерина Монзуль пробачила господарів і не призначила очевидний пенальті за гру рукою Тамма у карному майданчику ворсклян.

Другий гол "Ворскли" стався на 76-й хвилині. Полтавці виграли підбір після кутового і Володимир Чеснаков за допомоги рикошету подвоїв перевагу.