ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 11.12


"АвтоКрАЗ" очолив менеджер колишнього секретаря РНБО

Новим генеральним директором заводу "АвтоКрАЗ", який вилучили у державну власність на час воєнного стану, передавши Міністерству оборони, замість Романа Черняка став Володимир Носов. 

 

Про це свідчать дані аналітичного сервісу Contr Agent. Носов обійняв посаду керівника підприємства з 7 грудня 2022 року. 

Людина з таким самим іменем у 2012-2017 роках була директором ПрАТ "Укрсталь Конструкція", що належить Олені Гайдук, дружині колишнього секретаря РНБО та одного з засновників корпорації "Індустріальний союз Донбасу" Віталія Гайдука.

"АвтоКрАЗ" – найбільший в Україні виробник великовантажних вантажівок – цивільних і військових. Компанії належить Кременчуцький автомобільний завод, який входив у групу "Фінанси та кредит" Костянтина Жеваго. З 2019 року "АвтоКрАЗ" перебуває у стані банкрутства. За 2020 рік компанія отримала майже 1,3 млрд грн чистого збитку за виторгу в 101,7 млн грн.

Підприємство має понад 9,2 млрд грн фінансових зобов`язань. "АвтоКрАЗ" може виготовляти понад 30 різних моделей вантажних автомобілів.

Рішення про передання державі цього підприємства та ще чотирьох приватних компаній було ухвалено на засіданні Ставки верховного головнокомандувача. Воно необхідне для забезпечення нагальних потреб сектору української оборони.

АвтоКрАЗ, влада, власність, гроші, призначення, ЗСУ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.