ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 20.02


"АвтоКрАЗ" випустив новий самоскид-зерновоз

Кременчуцький "АвтоКрАЗ" представив новий самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2 із платформою власного виробництва, виготовленої та встановленої на автомобіль у рамно-кузовному цеху складального виробництва.

Новий зерновоз створений на базі середньотоннажного самоскида КрАЗ-5401С2, який встиг стати популярним у машзаводів у якості бази для розміщення на ньому різних спецнадбудов.

Його відмінна риса — у надзвичайній маневреності, завдяки мінімальному радіусу повороту в 7,5 метрів і 10-тонній вантажопідйомності при невеликих — 6330х2500х2960 — габаритах та оригінальній 7-кубовій платформі коробчастої форми.

У новому ж зерновозі цю платформу конструктивно змінили. Для підвищення завантажувального простору до 12 кубів збільшили висоту бортів. А для запобігання вантажу від атмосферних опадів передбачили дуги з тентом.

Нова самоскидна платформа має задній борт, що розкривається, із двостулковими дверима із запором з запобіжником від випадкового відкриття. Платформа обладнана підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром.

Новинка оснащена дизельним рядним двигуном екологічного класу Євро 5 потужністю 335 к.с., однодисковим зчепленням і дев'ятиступеневою коробкою передач.

Кабіна має сидіння на пневмопідвісці, регульована за кутом і висотою рульова колонка, функціональна панель приладів. Також для зручності посадки-висадки кабіна має знижену компоновку.

Дебют нового самоскида-зерновозу КрАЗ-5401С2 відбудеться 21-23 лютого на міжнародній виставці "Зернові технології — 2018".

транспорт, техніка, зерновоз, авто, КрАЗ, виставка

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.