ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 19.10


"АвтоКрАЗ" заборгував працівникам майже 60 мільйонів зарплати

Влада Кременчука звернулася до Офісу Президента, Державної служби з питань праці, Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ щодо втручання в ситуацію на автозаводі, який має катастрофічні борги.

 

19 жовтня на засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Кременчуцької міськради, одним із головних розглядалося питання щодо заборгованості ПрАТ "АвтоКрАЗ" із виплати заробітної плати. Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Члени комісії на чолі із заступником міського голови Ольгою Усановою висловили занепокоєння ситуацією на ПрАТ "АвтоКрАЗ", адже станом на 15 жовтня загальна заборгованість із виплати заробітної плати тут складає 58 539 900 грн. Крім того, за даними Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області заборгованість ПрАТ "АвтоКрАЗ" із відшкодування пенсій на пільгових умовах складає понад 13 млн грн. За даними Кременчуцького управління ГУ державної податкової служби у Полтавській області, заборгованість ПрАТ "АвтоКрАЗ" зі сплати єдиного соціального внеску станом на 15 жовтня складає майже 20 млн грн.

Працівники ПрАТ "АвтоКрАЗ" неодноразово виходили на мітинги, вимагаючи від керівництва підприємства та його власника повернути їм чесно зароблені кошти. Проте вимоги заводчан до цих пір залишаються без відповіді.

На сьогодні кременчуцька міська влада надає юридичну допомогу працівникам заводу, зокрема, допомагає у підготовці позовів до суду щодо виплати зарплати. Вже прийнято 372 працівники, підготовлено майже 280 позовів.

Комісія прийняла рішення про звернення до Офісу Президента України, Державної служби України з питань праці, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України щодо втручання в ситуацію.
             

влада, гроші, борг, зарплата, КрАЗ, скандал

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.