ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 01.08


Автомобіль ''КрАЗ'' переобладнали у трактор

До шасі всюдиходу КрАЗ-6322 приєднали плуг, вдосконалили гідравлику і тепер він може обробляти поля. Автотрактор під назвою МЕЗ-330 уже пройшов попередні випробування.

 

Розробили модель ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства». Прес-служба заводу заявляє, що модель уже випробували у дослідному господарстві Інституту. Автомобіль агрегатований із напівпричіпним семикорпусним оборотним плугом, Hektor 1000 виробництва фірми Vogel Noot із шириною захвату 2,8.

Проведені випробування передбачали  узгодження елементів агрегатування МЕЗ-330 та плуга,  відпрацювання схеми руху орного агрегату (в борозні чи під борозною) та  визначення робочої швидкості руху агрегату. 

Як пояснюють в прес-службі, агроновація МЕЗ-330 створена на шасі всюдиходу КрАЗ-6322 із валом відбору потужності, комплектом гідравліки, додатковим навішуванням під плуг та інше сільгоспобладнання. Нова модель може виконувати транспортні і польові роботи, зокрема, вносити добрива, обробляти ґрунт, сіяти, захищати посіви, виконувати транспортно-перевантажувальні операції тощо.

На перший зразок , який експонувався на «Агро-2017» і здобув вищу відзнаку виставки – Золоту медаль, було встановлено кузов для внесення твердих органічних добрив.

Наступними етапом випробувань буде встановлення тягово-швидкісних характеристик МЕЗ-330,  встановлення реальних витрат палива МЕЗ-330 на оранці, визначення буксування рушіїв під час виконання оранки, та оптимальних параметрів тиску в шинах коліс МЕЗ-330 з метою отримання найбільшого тягового зусилля.

Наразі на МЕЗ-330 встановлюється вимірювальне обладнання для визначення сили тяги, витрат палива, коефіцієнта буксування.

КрАЗ, Кременчук, автомобіль, трактор, МЕЗ-330,

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.