ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:02 11.01


Автомобілі на узбіччях заважають комунальникам. Мамай просить прибрати

Через машини, які залишаються на ніч припаркованими на узбіччях доріг і тротуарах, комунальні служби не можуть прибирати вулиці й пішохідні доріжки.

Автомобілі, які їхні власники паркують на дорогах та тротуарах, заважають машинам комунальників чистити сніг. Про це повідомили у міській шляхо-експлуатаційній дільниці, працівники якої мають ліквідовувати наслідки негоди.

Об'їхати їх немає змоги, закидати снігом - теж, подекуди ж дорога через ряди машин стає взагалі надто вузькою для проїзду великогабаритної техніки, тому залишається нечищеною.

Із відповідним проханням до полтавців також звернувся міський голова Олександр Мамай.

"Я особисто звертаюсь до кожного водія транспортного засобу з проханням: на нічний час залишати автомобілі на призначених для цього територіях, а не на узбіччях! Дозвольте відповідним службам виконати свою роботу і зробити ваше пересування містом комфортним!" - ідеться у зверненні, опублікованому на сайті міськради.

Нагадаємо, що сьогодні зранку Полтаву замітає снігом, а в Чорнухинському районі навіть застряг шкільний автобус. МНС та "Полтаваобленерго" попереджають про обриви дротів.

Лесь ГАВРИЛОВ

заметіль, зима, сніг, хоолод, комунальники, МНС, Полтаваобленерго, парковка, авто, Мамай

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.