ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 09.04


Нова петиція до Полтавської міськради - проти демонтажу імперських пам’ятників

Автор нової петиції до Полтавської міськради вважає, що демонтаж пам’яток національного значення — це категоричне ставлення до минулого.

На сайті Полтавської міськради зареєстровано петицію Андрія Мандрики, який виступає на захист Монументу Слави у Корпусному парку та пам’ятника Олексію Келіну та захисникам Полтави.

Автор петиції вважає, що ці пам’ятники – це частини комплексу музею «Поле Полтавської битви» та пам’ятки національного значення.

— Демонтаж пам’ятників – це категоричне та нецивілізоване ставлення до минулого. Для більшості полтавців ці монументи стали невід’ємним елементом міського ландшафту та навіть родинної історії. Історія повинна залишатись історією, — аргументує свою ініціативу Андрій Мандрика.

Нагадаємо, Володимир Вайнгорт, син відомого полтавського архітектора Лева Вайнгорта, також виступив на захист історичних пам’ятників Полтави.

У лютому цього року міністр культури Олександр Ткаченко вивсловився за те, що Полтавська міська рада протягом місяця має надати результат щодо декомунізації та демонтажу імперських пам’ятників. 

петиція

За темою:

  • Полтавка створила петицію щодо звільнення директора "Укрпошти"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.