18:30 10.09 961
Найближчимим вихідними погода в Україні та на Полтавщині буде сонячною і теплою. Синоптики заявили про прихід бабиного літа, повідомляє Укргідрометцентр.
«Синоптична ситуація в Україні зараз стабільна — потужний антициклон Hermelinde все ще утримує свої позиції і в найближчі дні буде визначати погоду по всій країні. Тому якихось істотних погодних змін на наступні кілька днів чекати не варто — буде сонячно і тепло. І вже можна вітати бабине літо — це період теплої осінньої погоди зазвичай настає після перших осінніх заморозків», — йдеться в повідомленні.
За даними синоптиків, очікується невелика хмарність, без опадів. Вітер змінних напрямків, 3−8 м/с. Температура вночі 6−11 градусів, вдень очікується 20−25 градусів.
В Укргідрометцентрі пояснили, що бабине літо — це період теплої та сухої погоди восени, пов’язаний зі стійким антициклоном.
Бабине літо може наступити як у вересні, так і в жовтні або навіть листопаді, причому досить часто воно спостерігається кілька разів протягом осіннього сезону.
Застава, лікарні й розтрати: як постачальник харчування Полтави пов’язаний зі справою "Фудгранду"
11:00 09.01
8 січня: графік відключень світла на Полтавщині
09:15 08.01
У храмах Полтави на Водохреще — богослужіння
19:00 05.01