18:15 12.11

Багачка виграла футбольний Суперкубок області

У Полтаві, на стадіоні "Динамо", відбувся матч за Суперкубок Полтавської області з футболу серед аматорів. Багачка зі скандалом узяла реванш у свого кубкового суперника з Савинців - 4:1.

Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова Багачани взяли трофей /Фото Олега Журавльова

За трофей між собою змагалися недавні суперники по фіналу Кубка області — "Олімпія" з Савинців та "Велика Багачка".
Олімпія (Савинці) — Велика Багачка - 2:4

Голи: Фабунмі 1, 90+2 - Харченко 17, Мілько 29, 49, Левига 45.
Олімпія: Макаренко, Апришко, Гриценко, Фабунмі, Дземку, Богомаз, Тарганчук (Пономаренко 64), Рудюк (Сокол 54), Рудченко, Стрельцов, Бажан (Гулович 71).
ВБ: Чурілов, Чорномор, Швей, Кваша (Папірний, 82), Харченко, Мілько, Соболєв, Левига (Харчинський 46), Кувшинов, Пацук, Халілов.
На 79-й хвилині вилучено Соболєва (друга жовта картка).

"Олімпія" вже виграла у цьому сезоні на обласному рівні все, що можна було виграти. Футболісти з Савинців — чемпіони Полтавської області і володарі Кубка Полтавщини. Проте багачани були надмотивовані - їм вкрай важливо було виграти у цьому році хоч щось...
Перша ж атака чемпіонів Полтавщини стала результативною — відзначився Фабунмі. М’яч опинився у воротах Чурілова на стартовій хвилині гри після помилки багачан у захисті. "Олімпія" продовжувала грати першим номером до 17-ї хвилини, коли Іван Харченко підключився до атаки та пробив із меж карного майданчика впритул. Захисник вибив м’яч із воріт, але коли той уже був за лінією — 1:1.
А потім був епізод із призначеним та відміненим пенальті після підкату Сергія Швея, який викликав чимало суперечок - спочатку арбітра Новіка били представники багачан, потім, коли він змінив рішення - вже гравці "Олімпії". Замість мінімум 2-3 вилучень (правила є правила) суддя відверто перелякався і наче забув про картки.

Гру у футбол глядачі більше не бачили - лише симуляції, артистичні прийоми, суперечки, гвалт. Окрім одного футболіста, який справді творив на полі - це Дмитро Мілько. У цій ситуації він узяв гру багачан на себе, двічі відзначився у воротах "Олімпії" сам і віддав один гольовий пас партнеру. Мілька було визнано кращим гравцем поєдинку, а сам футболіст довів тренерам із Савинців свою профпридатність - у минулому сезоні він трохи пограв за "Олімпію", а потім він чомусь виявився непотрібним команді.
На 29-й хвилині Дмитро Мілько отримавши пас із лівого флангу точно пробив у вільний кут воріт і вивів багачан уперед. А в компенсований до першого тайму час Багачка перетворила на гол звичайний аут біля чужих воріт — 1:3 - гол Левиги.
Другий тайм розпочався з атак "Великої Багачки". Дмитро Мілько отримав м’яч перед воротами і довів рахунок до великого — 1:4. Фабунмі ж у компенсований час майстерно виконав штрафний удар, який поставив краку не лише у цьому дивному матчі, а й в сезоні.