ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 06.05


Багатостраждальний Кадетський корпус "законсервують"

У центрі Полтави розпочалося "консервування" історичної будівлі 1840 року — легендарного Кадетського корпусу.

Із 1958-го року на території колишнього Кадетського корпусу базувалося Полтавське вище зенітне ракетне командне училище, котре було розформовано у 1995-му. Після розформування училища на деякий час будівля корпусу перейшла до власності приватної особи, довгі роки точилась судова тяганина мерії міста з фірмою "Авна Трейдінг". Загалом із 1995-го року будівля без належного нагляду дійшла до жалюгідного стану й потребує значних реставраційних робіт і капіталовкладень.

Навколо однієї з візитівок міста побудували металевий паркан, який невідомі нещодавно розікрали. Будівлю неодноразово підпалювали, а серед підлітків великою популярністю користується сумнівна розвага — мандрувати лабіринтами історичного будинку та наражати себе на небезпеку.

За повідомленням Новин Полтавщини, працівники ЖЕО-2, задля безпеки перехожих, на вікна Кадетського корпусу наразі встановлюють решітки. У планах комунальників — позабивати всі двері та вікна історичної будівлі, щоб ніхто не міг потрапити всередину. Залишки металевого паркану вирішили демонтувати повністю та зробити відкриту територію навколо корпусу.

Отже, незабаром, вхід до будівлі Кадетського буде повністю закритий, а вікна і двері — заварені металом...

історія, архітектура, Кадетський корпус, консервація, безпека

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.