ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 11.06


Байк-фест "Moto Joker" відбудеться в Зінькові цього року вже вдесяте

Вже цього тижня, 15-16 червня, в Зінькові відбудеться ювілейний, десятий байк-фест "Moto Joker". Вартість квитків на концертну частину фестивалю - від 150 до 250 гривень.

Традиційно, байк-фест Moto Joker відбудеться на мальовничому березі річки Ташань на центральному пляжі затишного містечка Зіньків Полтавської області.

За попередні дев'ять років проведення Moto Joker став однією з найочікуваніших у житті міста подій – на захід з'їжджаються сотні байкерів із понад десяти областей України, дві доби тривають концерти, конкурси та байкерські розваги. Цьогоріч фест відзначає своє десятиріччя, тож організатори підготували ще більш гучне дійство.

З ранку п'ятниці на фестивальному майданчику розгорнуть наметове містечко, за бажанням подорожніх організатори обіцяють розмістити їх у навколишніх готелях. До послуг гостей байк-фесту спортивні розваги, різноманітні конкурси на спритність, силу та вправність, а також насичена концертна програма.

Протягом двох днів на сцені розважатимуть глядачів дев'ять рок-гуртів. Так, 15 червня відбудуться виступи груп Онейроїд та Царство Шута, а 16 червня на глядачів чекають Кэшъ, Beast, Grimoff, AS/DS, Motoroad, TOK, Banderas blues band та S.A.Y.

Вхід на фестиваль за квитками, вартість яких: для чоловіків — 250 гривень, для жінок — 150 гривнь.

Знайти байк-фест Moto Joker в Зінькові можна легко за адресою: вул. Воздвиженська, 84 (ліворуч за мостом при в'їзді до Зінькова з боку Полтави) або за GPS-координатами 50.203471, 34.369445.

байкери, фестиваль, Зіньків, культура, музика, рок

За темою:

  • У Полтаві вперше пройшов кавовий фестиваль
  • Команда кінофестивалю "Полтава-Док" здійснює виїзні покази
  • У Полтаві відбувся фестиваль юридичних професій
  • Топ-5 за тиждень :