ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 01.02


Банк виставив на аукціон елеватор і завод на Полтавщині

АТ "Банк Кредит Дніпро" виставив на продаж через електронний аукціон "OpenMarket" елеватор та олійно-пресовий завод у Полтавської області. Це майно банк отримав як заставу за кредитами колишніх власників підприємств.

 
Стартова ціна активу — 120 млн грн. Загальний об'єм зберігання елеватору 80,7 тонн підлогового зберігання зерна та 9,8 тонн силосного зберігання. Є можливість відвантаження в залізничні вагони. Елеватор розташований біля залізничної станції Сенча (Південна залізниця).

Елеватор розташований на території загальною площею 11,23 га (земля оформлена в користування на правах оренди). На території є під'їзні залізничні колії; елеватор має 2 стаціонарні точки залізничного відвантаження, загальною потужністю 1500 т/добу. Також зерносховище має стаціонарну точку відвантаження на автотранспорт, крім цього, відвантаження в автотранспорт може здійснюватися мобільними транспортерами з кожного складу. На території сховища знаходяться 5 стаціонарних точок приймання зерна загальною потужністю 2000 т/добу для монокультури.

Елеватор має три стаціонарні сушильні зони, чотири зони аспірації та очищення зерна, а також мобільні агрегати для попереднього очищення зерна безпосередньо в місцях зберігання. Сховище оснащене необхідними комунікаціями: лініями електропередач, трансформаторними підстанціями (є на кожній елеваторній ділянці), водонапірною баштою зі свердловиною, водопровідними системами, елеватор повністю газифікований.

На даний момент комплекс не працює. Дата проведення аукціону — 15 лютого 2023 року з 09:00 до 18:00 з можливістю подовження.

бізнес, продаж, аукціон, агросектор, елеватор

За темою:

  • Ferrexpo знову стала найбільшим платником податків на Полтавщині
  • Веревський хоче зробити "Кернел" приватною компанією
  • КВБЗ поставив іще 15 новеньких вагонів для "Укрзалізниці"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.