ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 26.12


Банківські квитанції з мокрими печатками більше не потрібні

В Україні офіційно запустили онлайн-сервіс check.gov.ua, за допомогою якого можна перевіряти квитанції в електронній формі, а не вимагати їх на папері з мокрою печаткою.

Про те, що Уряд запустив онлайн-сервіс check.gov.ua повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет у своєму Telegram-каналі.

Цей сервіс заощадить купу часу. ... Зараз, якщо ви платите держпослуги (паспорт, авто, ЗАГС і інше.) - у вас вимагають квитанцію з банку. Тому ви зазвичай не можете просто платити через інтернет-банк або мобільний додаток

- зазначив міністр.

 

Він також розповів, як працює сервіс: замість паперової квитанції потрібно надати її код, а той, хто перевіряє платіж, просто заходить на check.gov.ua і вводить цей код.

Наразі в місцях надання послуг знаходяться каси банків з величезними комісіями. Цей сервіс дозволяє тепер платити через смартфон, а не через ці каси. Таким чином,  економиться не тільки час, але і гроші.

У той же час відзначається, що поки до сервісу підключені два банки - державний ПриватБанк і створений Дубілетом Monobank.

При цьому інші банки обіцяють підключити найближчим часом.

Приватний бізнес закликають також почати користуватися цим сервісом і не вимагати у своїх клієнтів паперові квитанції.

 

Відомо, що з моменту ідеї до моменту запуску цього онлайн-сервісу пройшло трохи більше місяця: 29 листопада стало відомо, що Кабмін планує запустити електронний сервіс, який замінить паперові квитанції про оплату.
 

сервіс, квитанції, онлайн

За темою:

  • Замовити номери на автомобіль та обміняти посвідчення водія відтепер можна онлайн
  • Запустили онлайн-сервіс перевірки легальності горілки і сигарет
  • У Кременчуці пес-візочник шукає родину
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.