ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:25 24.06


"Барви мрії та реальності" Марини Шевченко демонструють у Полтаві. ФОТО

У неділю, 24 червня, в Полтаві відкрилася перша персональна виставка картин молодої художниці Марини Шевченко - "Барви мрії та реальності".

У полтавській кав'ярні "Happyness coffee" відкрилася перша персональна виставка молодої художниці Марини Шевченко "Барви мрії та реальності".

Марина Шевченко народилася та закінчила художню школу в Норильську, але з 1993 року мешкає в Полтаві, тож давно вважає себе полтавкою.

Вчилася в приватному порядку в полтавських художників, закінчила факультет технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка.

Марина неодноразово брала участь в художніх виставках у Полтаві та Києві, її роботи вже роз'їхалися по приватним колекціям України, Росії, Австрії, Німеччини, Данії.

Останні два роки, розповідає сама Марина Шевченко, вона мала творчу відпустку – експериментувала з техніками, матеріалами та сюжетами, шукала власний художній стиль. Якщо більш ранні роботи написані олійними фарбами та аквареллю, то зараз художниця надає перевагу пастелі. З-поміж розмаїття сюжетів останнім часом мисткиню найбільше приваблюють міські пейзажі. Серед сюжетів – дахи Праги, фасад Конгресу США, австрійська Карлсплац. З натури малювалися лише кілька полтавських будівель, інші пейзажі Марина створювала за допомогою фото-референсів.

На вернісажі представлений 21 художній твір. Картини розміщені в двох залах невеликої кав'ярні, яка відкрилася одночасно з презентацією виставки. Художні твори Марини Шевченко будуть доступні для перегляду протягом двох тижнів за адресою: Полтава, вул. Шведська, 6.

культура, мистецтво, картини, виставка, Марина Шевченко

За темою:

  • У Полтаві презентують виставку картин "Станція 45"
  • У Полтаві відкрили виставку "Олексій Крютченко. Остання експедиція"
  • У музеї на Полтавщині відкрили виставку керамістів з десяти країн
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.