17:00 17.12

Баскетболістки "Полтави" двічі перемогли одеситок

Баскетболістки "Полтави" 16 і 17 грудня на майданчику ПНПУ двічі перемогли одеситок у календарних поєдинках чемпіонату країни серед жіночих команд Вищої ліги.

БК Полтава — СБК ОНМУ (Одеса) — 56:46 (22:10; 13:7; 5:8; 16:21)
Рахунок зустрічі відкрили одеситки, влучно поціливши з-за дуги. Та це добре роздратувало наших дівчат, які зробили ривок і пішли на першу міні-перерву з комфортним для себе запасом у 12 пунктів. У другій чверті полтавки продовжували набирати очки. Тріо Зозуля-Телешик-Ярич всю чверть тримали в напрузі захист одеситок - 35:17 перед великою перервою.

Далі полтавки, маючи певний гандикап, нікуди не поспішали, а одеситки, яких досить емоційно підганяв уперед тренер, почали реалізовувати свої моменти. А Поліна Молодецька навіть вирішила кинути із центру майданчика - і влучила. Четверту чверть хоч і виграли дівчата зі столиці гумору, але матч залишився за господарками.

Кращими в складі полтавок стали Тетяна Зозуля – 18 очок та 14 підбирань, Надія Телешик – 13 пунктів, 7 підбирань та 3 перехоплення, Христина Ярич – 14 пунктів, 5 підбирань та 4 результативні передачі. Найкращою в складі одеситок стала Поліна Молодецька – 25 очок.

БК Полтава — СБК ОНМУ — 57:37 (10:9; 14:12; 18:10; 15:6)
У другій грі полтавки впевнено здолали опір дівчат із Одеси, але зробили це у другій половині недільного поєдинку. Підопічні Анатолія Ніщіменка змогли нейтралізувати лідера гостей Поліну Молодецьку, яка набрала цього разу лише 5 пунктів. Натомість наші лідери Зозуля — Телешик — Ярич на трьох набрали 48 пунктів. Слід зазначити, що Зозуля та Ярич відзначились дабл-даблами. У Тані 19 пунктів + 16 підбирань, а у Христини – 14 очок та 12 підбирань. Надя Телешик до 15 балів додала 5 підбирань та 4 перехоплення.

Тепер БК "Полтава" має в своєму активі по чотири перемоги та поразки і займає шосте місце в групі 2 Вищої ліги чемпіонату України. Наступні ігри полтавки зіграють 23 та 24 грудня у Харкові проти місцевого клубу "Інваспорт".