16:30 03.12

Баскетболістки "Полтави" двічі програли у Миколаєві

Невдалим видався виїзд баскетболісток "Полтави" до Миколаєва, де наші землячки програли обидва матчі чемпіонату країни серед команд вишої ліги.

Миколаїв-СДЮШОР-4 — БК Полтава — 79:66 (13:17; 35:15; 15:20; 16:14)
Після кубкової паузи полтавки недорахувалася у своєму складі деяких гравців. Утім, перша чверть нічого поганого для гостей не віщувала. Програвши старт першої чверті, полтавки змогли не тільки вирівняти гру, а й піти на першу міні-перерву із запасом у чотири пункти – 17:13. Але щось незрозуміле сталося із нашими дівчатами в другій чверті — глядачі побачили диво-ривок команди з Миколаєва, у якої залітало майже все — двадцять очок різниці!

Друга половина гри пройшла з невеликою перевагою гостей, але відіграти гандикап Заболотня і компанія не змогли. Одразу троє гравців БК "Полтава" змогли набрати більше 10 очок: Вікторія Заболотня – 28, Ганна Приходько – 13, Тетяна Зозуля – 11. Христина Ярич до 5 набраних очок додала 10 підбирань.

Миколаїв-СДЮШОР-4 — БК Полтава — 90:45 (17:11; 26:8; 17:17; 30:9)
У другому матчі полтавки розгромно програли господаркам, поступившись в усіх чвертях, окрім нічийної третьої.

Тепер в активі БК "Полтава" дві перемоги і чотири поразки та останнє сьоме місце у групі 2 вищої ліги.

Наступні дві гри наші дівчата проведуть у Полтаві, де 16-17 грудня зіграють із СБК ОНМУ (Одеса).