12:24 05.11

Баскетбольна "Полтава" здобула перші перемоги у сезоні

3-4 листопада у спорткомплексі ПНПУ імені Короленка баскетбольна "Полтава" в рамках другого туру чемпіонату країни з баскетболу серед жіночих команд вищої ліги двічі переграла харківський "Інваспорт".

Команди грали без табло, адже воно не працювало. Харківські спортсменки із вадами слуху просто не мали можливості слідкувати за рахунком та часом зустрічі, проте все ж погодилися грати при таких умовах.

БК Полтава — Інваспорт — 56:48 (13:14, 16:6, 14:15, 13:13)
Полтава: Шейнерт, Заболотна, Волощук, Телешик, Колесник, Приходько, Кошляк, Зозуля, Ярич.
Головний тренер — Анатолій Ніщіменко.
Інваспорт: Бородіна, Терещенко, Кулінок, Мельничук, Броницька, Седельникова, Хороших, Короленко, Бражникова.
Головний тренер — Людмила Щедрива.

Перша гра вийшла нервовою для дівчат із "Полтави", адже вони змогли здобути перемогу лише в одному періоді, але гандикапу вистачило для того, щоб у фінальному підсумку здобути звитягу.

Лідером по набраним очкам у складі полтавської команди стала Вікторія Заболотна — 20 пунктів в її активі, у складі "Інваспорту" —  Тетяна Кулінок із 18 балами.

БК Полтава — Інваспорт — 70:38 (20:9, 16:8, 19:7, 15:14)

Друга гра вийшла куди більш спокійною для підопічних Анатолія Ніщіменка. Дівчата з Полтави здобули розгромну перемогу, впевнено обігравши суперника у перших трьох періодах, і лише в останньому "Інваспорт" зміг гідно протистояти полтавкам.

Найрезультативнішою у складі "Полтави" і в цій грі стала Вікторія Заболотна – 20 балів на її рахунку. Марта Седельникова стала лідером по цьому показнику у гостей – 14 балів — це понад третину від набраних командою.

Наступні свої матчі БК "Полтава" проведе 2-3 грудня у Миколаєві проти місцевої команди.