09:30 28.03

Баскетбольний "Кремінь" програв "Будівельнику" перший матч серії плей-офф

27 березня у Києві кременчуцький "Кремінь" у рамках чвертьфінальної серії української баскетбольної Суперліги провів перший матч із легендарним "Будівельником". І програв із різницею у 23 пункти.

Будівельник — Кремінь — 105:82 (27:19, 25:22, 22:21, 31:20)

Будівельник: Філдс, Дугат, Завадський, Крутоус, Вінтоняк — Отверченко, Дроздов, Луценко, Приймак, Зотов. Головний тренер - Володимир Коваль.
Кремінь: Кожемякін, Байда, Луговцов, Хамзаєв, Кадигроб — Ясиненко, Нещерет, Чигринов. Головний тренер - Борис Сагай.

У столиці зійшлися перша та восьма команди за підсумками регулярної першості країни. Господарі майданчика виграли всі чотири чверті, а після стартової 10-хвилинки вже мали фору у вісім очок. Найрезультативнішим гравцем матчу став киянин Брендон Кардел Філдс, який набрав 19 очок. У "Кременя" найбільший особистий внесок зробив Ярослав Кадигроб - 18 очок.

Наступний матч між цими командами відбудеться сьогодні у Кременчуці. Початок гри - о 19:00. Нагадаємо, що чвертьфінальні протистояння у Суперлізі тривають до двох перемог однієї з команд.