19:11 15.01

Баскетбольний "Кремінь" у драматичному двобої програв харків'янам

15 січня у Кременчуці господарі майданчика програли календарний поєдинок Суперліги харківському "Політехніку" з різницею в одне очко. При цьому долю гри вирішили "змазані" штрафні кидки на останній секунді.

БК Кремінь – БК Політехнік - 78:79 (31:22, 13:21, 18:18,16:18 )

Кремінь: Хамзаєв - 21. Політехнік: Козлов -  25, Арабаджи - 22.
Кремінь: Вудсон, Байда, Скрипець, Хамзаєв, Шостуха — Кожемякін, Ясиненко, Зозуля, Луговцов, Кадигроб, Чигринов.
Політехнік: Сайнієв, Арабаджи, Козлов, Рочняк, Столікер — Колотилов, Савченко, Сухар, Кузнєцов, Чугунов, Павленко, Бест.

Команди розпочали гру на високих швидкостях: господарі виграли стартове вкидання, проте рахунок в матчі відкрити гості зусиллями капітана та граючого тренера – Тимура Арабаджи. Вже за декілька секунд харків’яни ще розвинули свій успіх та зробили міні-ривок - 0:6. Лише після цього Аміль Хамзаєв зміг відкрити рахунок набраним балам для господарів. А після цього в Кременчуці почалося справжнє баскетбольне шоу найвищого гатунку: команди продовжили грати в швидкий баскетбол та бомбардувати кільця одне одного з-за периметру. При чому з вражаючим відсотком реалізації! На двох команди за першу десятихвилинку настріляли 8 влучних дальніх кидків, а чверть завершилася за рахунку 31:22.
У другому періоді команди і не думали скидати оберти: на майданчику й далі тривав швидкий баскетбол, а “Політехнік” відіграв відставання та вийшов уперед зусиллями Арабаджи та Козлова, які на двох із загальних 43 балів за першу половину набрали 37! На велику ж перерву команди відправив Олександр Шостуха – 43:44 після двох зіграних чвертей.
Друга половина гри розпочалася з продовження феєрії від Шостухи: захисник спочатку заробив два з фолом, а потім виконав ефектний блок-шот. Такими результативними діями він  завів і партнерів по команді, які зуміли здійснити ривок та збільшити власну перевагу над підопічними Валентина Кулібаби до 10 пунктів. Проте Арабаджи та компанія були проти поразки. Користуючись помилками суперника вони наприкінці періоду знову скоротили власне відставання лише до одного пункту – 62:61.
Далі команди йшли впритул одна до одної, а в самій кінцівці надмотивований “Політехнік” забив два очки за дві секунди до завершення матчу. Здавалося, це вже перемога, проте за  ці самі дві секунди Аміль Хамзаєв зумів виконати дальню спробу, і хоча він і не влучив, проте вийшов на лінію штрафних, де мав вирішувати долю матчу. Три спроби – три різних результати за їхніми підсумками. Одне  влучання – перемога “Політехніка”. Два – овертайм. Три – перемога “Кременя”. Хамзаєв реалізував першу спробу і здавалось би далі йому мало стати легше в плані психології. Проте з другої та третьої спроби Аміль не влучив… і “Політехнік” святкує другу перемогу в сезоні!
Героями матчу стало тріо Арабаджи-Козлов-Рочняк, які на трьох забили майже все, що було у “Політехніка” та принесли Харкову другу перемогу в сезоні.