15:13 19.12

Баскетбольний “Кремінь” учетверте поспіль переміг у Суперлізі

Кременчуцький клуб виграв четвертий поспіль матч баскетбольної Суперліги та завдяки чудовій серії має змогу поборотися за вихід до плей-офф чемпіонату країни.

БК Кремінь – БК Політехнік - 69:64  (20:20, 21:15, 16:12, 12:17)

Кремінь: Хамзаєв - 22. Політехнік: Рочняк - 23..
Активніше ввійшли у гру господарі: кременчужани відкрили рахунок у матчі та відразу ж намагалися піти у відрив, проте “Політехнік” так просто здаватися не хотів та щоразу на активні дії господарів знаходив власні аргументи. Стартова чверть так і завершилася за рівного рахунку – 20:20.
Друга десятихвилинка розпочалася з перформансу Аміля Хамзаєва: центровий “Кремня” за дві стартові хвилини зробив два влучних кидки здалеку та реалізував середню спробу, але “Політехнік” знову зайшов сили майже наздогнати суперників. Проте, 41:35 після першої половини.
У другій половині гри команди продовжили так звані гойдалки: спочатку "Кремінь" відривався у рахунку, але “Політехнік”, як і раніше, наздоганяв -  зусиллями Арабаджи та Рочняка. На останніх хвилинах матчу харків’яни взагалі зуміли наблизитися у рахунку до господарів практично впритул, але на більше гостей не вистачило. 69:64 – "Кремінь" святкує чергову, четверту поспіль перемогу.