ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 09.05


Бджолярка з Полтавщини створила першу у світі фундацію жінок-пасічниць

Голова фермерського господарства "Сили природи" Марія Мосейчук започаткувала першу у світі фундацію жінок-пасічниць. Бджолярці вдалося забезпечити місцеву школу на Полтавщині медом на цілий рік.

 

Про це інофрмує видання Успіх. "Узагалі-то в мене вища економічна освіта, і все життя я працювала директором оптової компанії, яка займалася гуртовими поставками побутової хімії. Усе почалося із кума. Каже мені: "Кума, приїжджайте, поможіть мені качати мед". Це така гармонія, такий гарний настрій, що я просто закохалася у цю справу", – розповіла Марія.

Бджоли так захопили жінку, що вона стала студенткою агроколеджу. Чотири роки тому жінка купила перший вулик. Нині ж її пасіка налічує сто вуликів. Марія не уявляє своє життя без пасіки і навіть почала будувати поряд дім. Там же облаштувала і виробничо-дослідницький цех.

Нещодавно на пасіці Марії з’явилися стікерувальні машини. Кошти на них бджолярка виборола в конкурсі “Курс на Незалежність”. Тепер буде пакувати у стіки не лише мед, а й квітковий пилок.

"Такого продукту немає в Україні точно. Ми хочемо пилок висушувати і потім пакувати у стіки для одноразового використання", – говорить Марія. Стікерувати мед вона планує й для інших пасічниць.

"Ми створили фундацію жінок-пасічниць. Це не тільки перша в Україні, а перша у світі така організація", – зауважила Марія.

Власний мед у стіках бджолярка буде передавати місцевій школі безкоштовно. У перспективі Марія хоче дослідити, чи покращиться імунітет дітей, які регулярно споживатимуть її продукцію. 

Наразі бджолярці вдалося забезпечити школу медом на рік уперед. І ще - Марія планує створити на Полтавщині сучасний центр апітерапії.

агросектор, бджільництво, пасіка, бізнес, фундація

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.