ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 17.05


Беленюк у соцмережах познущався над міністром спорту

Знаменитий борець Жан Беленюк, який віднедавна на змаганнях національного рівня презентує Полтавщину, у соцмережах познущався над керманичем спортивного міністерства Ігорем Ждановим через невиплату призових за перемогу на Євро.

Наш відомий борець Жан Беленюк, який на змаганнях національного рівня презентує Полтавщину, у соцмережах познущався над керманичем спортивного міністерства Ігорем Ждановим через не вчасну виплату призових за перемогу на чемпіонаті Європи.

"Тілько-но усвідомив, що більше місяця пройшло, як став чемпіоном Європи, а призові від міністерства досі не отримав! Міністр Ігор Жданов, де мої призові?! Такого раніше не було! Що коїться?! Що сталося з міністерством? Раніше ви з мене зробили мільйонера одразу по приїзду зі змагань, принаймні так писав ваш піарщик Павло, а зараз що? Я вже звик до життя в стилі LUXURY, тому навіть не мрійте що лишу вам свої 50 тисяч гривень за "золото"! Моєму айфону вже кілька місяців, саме час придбати новий", — іронічно написав Беленюк у соцмережі.

Нагадаємо, у квітні Жан Беленюк став у Румунії триразовим чемпіоном Європи з греко-римської боротьби.
 

спорт, гроші, скандал, міністерство спорту, боротьба, Жан Беленюк

За темою:

  • На смітнику у Глобиному знайшли живе немовля
  • У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради
  • Житель Полтавщини планував дістатись Румунії за допомогою надувного кола
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.