21:30 17.09

Беленюк виграв чемпіонат світу з греко-римської боротьби. ВІДЕО

У місті Нурсултан (Казахстан) триває чемпіонат світу з греко-римської боротьби. У ваговій категорії до 87 кг наш "новоспечений" земляк Жан Беленюк виграв п’ять поєдинків поспіль і став найкращим борцем планети!

В 1/16 фіналу Жан Беленюк переміг мексиканця Альфонсо Антоніо Лейву Єпеса. Наступним суперником Жана Беленюка був хорват Іван Хуклек, і тут представник Полтавщини теж виявився значно сильнішим.

На шляху до перемоги у чвертьфіналі світової першості Жан Беленюк переміг білоруса Миколу Стародуба. А в півфіналі Беленюк зустрівся з німцем Денисом Ніколаєм Кудлою і перемігши, вийшов до фіналу.

У битві за "золото" Жан Беленюк у рівній боротьбі переміг угорця Віктора Лорінца, виборовши автоматично ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2020 року.