11:30 20.10

Без сенсацій: у чемпіонаті області з футболу відбулися поєдинки пропущеного туру

20 жовтня відбулися матчі 5-го туру другого етапу чемпіонату Полтавщини з футболу серед колективів вищої ліги, які повинні були гратися тиждень тому. Кількагодинна повітряна тривога ледь не зірвала матчі і цього разу, але, на щастя, всі вони завершилися до настання сутінків.

У Полтаві юні ворскляни в середині другого тайму вели у рахунку у грі проти лідера чемпіонату (2:1) і мали кілька нагод, аби збільшти свою перевагу, проте блискучий матч видав 45-річний зірковий воротар і граючий тренер новосанжарців Віталій Постранський (на фото), який щонайменше чотири рази рятував свою команду від неприємностей. А за останні 30 хвилин гри гості провели у ворота суперника шість "сухих" м'ячів.

Результати поєдинків 5-го туру:

Лубни — Олімпія — 0:2

ДЮФШ Ворскла (Полтава) — Стандарт (Нові Санжари) - 2:7

Колос (Великі Сорочинці) — Чутове - 2:0

Сула (Засулля) — Дружба (Очеретувате) - 1:2.

Турнірне становище команд:
1. Стандарт - 20 очок. 2. Олімпія - 19. 3. Дружба - 15. 4-5. Чутове та Сула - по 10. 6. Колос - 9. 7. ДЮФШ Ворскла - 6. 8. Лубни - 4.