ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 30.01


Безкоштовний Гарвардський онлайн-курс із програмування став доступним

На популярній освітній платформі "Prometheus" триває реєстрація на безкоштовний курс CS50 Гарвардського університету – "Основи програмування". 

Найновіша версія легендарного курсу вперше буде супроводжуватися професійним українським перекладом, а тематика лекцій охопить широке коло питань, починаючи з алгоритмічного мислення і закінчуючи основами C, Python та JavaScript.

Як зазначають в Prometheus, публікація даного курсу – це справжня подія як для академічної та професійної спільнот України, так і для всіх українців. Найновіша версія курсу – це можливість отримувати сучасні знання з програмування майже одночасно зі студентами Гарварду. Переклад курсу став можливим за підтримки Фонду BrainBasket.

Курс Harvard CS50 вважається одним з найкращих курсів з основ програмування в світі. Він складається з відеолекцій викладачів Гарварду та інтерактивних практичних завдань, що дозволяють закріпити отримані знання. 

Цільова аудиторія курсу – всі, хто хоче вивчити основи програмування, попередній технічний досвід необов’язковий.

Навчання розпочнеться в лютому 2019 року. Зареєструватися на онлайн-курс вже може кожен охочий за посиланням.

Громадський неприбутковий проект Prometheus надає вільний та абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку чи статків.

Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Фонд було засновано в 2014 році з візією об’єднання зусиль всіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року.

освіта, Гарвард, програмування, навчання

За темою:

  • Ексголову екзаменаційної комісії педуніверситету звинуватили в хабарництві
  • Полтавщину відвідала перша леді Олена Зеленська
  • Полтавці складатимуть національний мультимедійний тест в укриттях
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.