ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 09.01


Бійці батальйону "Полтава" відбули на схід України

Прохолодним зимовим вечором 8 січня на плацу Головного управління поліції Полтавщини зібралися рідні, колеги, друзі і гості, аби добрим словом та молитвою підтримати спецпризначенців, відряджених на Схід.

 

Заступник командира батальйону "Полтава" Сергій Сапа наголосив, що для багатьох із бійців кількість службових відряджень до Луганщини перейшла вже відмітку "за двадцять". Заступник керівника поліції області Володимир Абрамов підкреслив, що завдання залишаються незмінними – захист прав і свобод громадян, протидія злочинності, підтримання правопорядку і безпеки у місці дислокації, а також на блок-постах, інформує прес-служба поліції області. 

Голова Хорольської Райдержадміністрації Лариса Звірко, незважаючи на негоду, приїхала особисто подякувати хлопцям від імені жителів району за кожен новий день — за можливість прокидатися, спокійно працювати та навчатися. Очільниця громади зауважила, що жителі району, органи влади і меценати Хорольщини з 2014 року підтримують тісні стосунки з поліцейськими – допомагають продуктовими наборами, одягом та іншими необхідними речами. А нещодавно, за підтримки органів влади Хорольщини та меценатів, вдалося випустити книгу Віталія Запеки "Батальйон «ПОЛТАВА»: роки війни", що містить фото автора та його короткі розповіді про події на Сході. 

війна, поліція, ротація

За темою:

  • Полтавці вшанували пам’ять загиблих у другій світовій війні
  • Полтавцям пропонують перевірити знання у вікторині
  • Помер легендарний генерал Борис Лутін
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.