ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 31.01


Біленький поговорив з учасниками "тарифного" мітингу

Голова облради Олександр Біленький в неділю, 31 січня, прийшов поспілкуватися з учасниками тарифного мітингу на площі перед будівлею Полтавської ОДА.

 

За словами Олександра Біленького, Полтавська обласна рада не відмежовувалася від ситуації з тарифами і в межах повноважень намагалася вплинути на ситуацію. Про це повідомив ЗМІСТ. За його словами, депутати зробили усе, що від них залежало за допомогою звернень до Уряду та Регулятора.

"Ми всі розуміємо, що Полтавська обласна рада не встановлює тарифів ані на тепло, ані на електроенергію. Не затверджує, не узгоджує, не погоджує. У мене була офіційна відпустка, тому коли ви перекривали дороги, мене фізично не було у Полтавській області. Обласна рада проголосувала за звернення до Уряду, щоб накласти мораторій на підвищення тарифів. Ми зробили це найпершими в Україні", - сказав Біленький.

Мітингувальники ставили чиновнику й інші важливі та гострі запитання - про Центр надання адмінпослуг, який збудували поблизу полтавської ОДА, комунальні підприємства "Полтававодоканал" та "Полтавафарм", а також про Меморіал пам’яті героїв Небесної Сотні.

мітинг, протест, влада, облрада, Олександр Біленький, тарифи

За темою:

  • Під Полтавською облрадою мітингували проти газових тарифів
  • Полтавці втретє протестували проти ймовірної забудови Прирічкового парку
  • Продовження протесту: полтавці перекрили дорогу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.