16:07 10.12 2112
Білоруське державне підприємство "Виробниче об'єднання "Белоруснефть" приступило до виконання операцій гідравлічного розриву пласта на Полтавщині - за договором із державною газодобувної компанією "Укргазвидобування".
 
  
    Білоруси на Полтавщині розірвуть нафтогазові пласти за 7 мільйонів доларів. Про це повідомляє oil-gas-energy.com.ua – з посиланням на інформацію від білоруської  компанії.
Білоруські нафтовики приступили до виконання операцій по гідророзриву пласта за контрактом із ПАТ "Украгаздобича". Відповідно до договорів, фахівці тампонажного управління проведуть 50 операцій ГРП в Полтавській області. Для білоруських нафтовиків це перший подібний масштабний проект по нафтовому сервісу в Україні
 - повідомили білоруси.
"Белоруснефть" стала переможцем двох тендерів "Укргазвидобування" на проведення 50 операцій ГРП.
Перший договір на проведення 25 операцій ГРП був підписаний 17 жовтня (вартість 3,732 млн доларів), другий - 20 жовтня (вартість 3,682 млн доларів).
ГРП - це один із методів інтенсифікації роботи нафтових і газових свердловин і збільшення прийомистості нагнітальних свердловин, він полягає у створенні високопрохідної тріщини в цільовому шарі для забезпечення притоку газу, що видобувається, конденсату або нафти до вибою свердловини.
ГРП ми не погоджуємо, це діючі свердловини
 - прокоментував нашому виданню цю новину голова обласної ради Олександр Біленький.
 
                  
                      У Полтавській облраді проведуть таємне голосування щодо звільнення трьох заступників голови
                      15:00   27.10 
                    
                  
 
                  
                      На Полтавщину завітав дипломат Дмитро Кулеба
                      13:15   25.10