ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:19 08.02


Більше 12 тисяч полтавців захворіли на ГРВІ минулого тижня

ГРВІ та грип продовжують лютувати: 12 тисяч нових хворих за минулий тиждень в області. Хоча рівень захворюваності знижується, але епідеміологічні пороги все одно перевищені.

За даними ГУ Держсанепідслужби у Полтавській області, з 1 по 7 лютого спостерігається зниження захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції. Проте показник в області перевищує епідпорогові показники. Триває циркуляція грипу A (H1N1) pdm09 у районах. У хворих на ГРІ визначається наявність аденовірусів.

В області за минулий тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіло 12 тисяч 345 осіб. Але одночасно другий тиждень відбувається зниження захворюваності, цього разу на 17 відсотків.

Питома вага дітей серед захворілих, як і у попередні тижні епідемічного підйому, є низькою – 40 відсотків, тоді як звичайний показник для області – 60-65 відсотків. При цьому серед школярів, на відміну від всього населення, зниження не спостерігається, тобто захворюваність стабілізувалася на одному рівні, хоча показник захворюваності нижче епідпорогового на 48 відсотків,

- зазначає Ніна Дурдикулієва, в.о.головного лікаря Полтавського обласного центру здоров'я.

За її даними, загалом госпіталізовано 1017 хворих, з них 498 дітей. Хоча захворюваність знижується, кількість госпіталізованих зростає (за тиждень на сім відсотків). При цьому у Зіньківському районі від ускладнень "свинячого" грипу помер хворий.

Хоча немає точної статистики померлих від пневмонії, як ускладнення грипу та ОРВІ, на Полтавщині таким чином загинуло до 20 осіб.

Анна СОЛТОВСЬКА

грип, застуда, епідемія, грві, здоров'я, смерть

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.