ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 07.10


Більшість обіцянок полтавських нардепів лишалися невиконаними

Портал "Слово і Діло" проаналізував рівень відповідальності семи мажортарників Полтавщини щодо децентралізації та розширення повноважень влади і громад на місцях. З’ясувалося, що більшість обіцянок досі залишаються невиконаними.

Як повідомляє «Слово і Діло», такі обіцянки зафіксували у семи народних депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах Полтавщини. Найбільше – по чотири у кожного – на цю тему «наобіцяли» Сергій Каплін, Олег Кулініч та Костянтин Іщейкін.

Сергій Каплін, представник округу №144 у Полтаві, з чотирьох обіцянок, виконав лише одну – не підтримувати ідею про газовидобування без ухвалення законопроекту про відрахування 5% ренти від видобутку на місця.

У процесі виконання перебуває ще одна обіцянка депутата – домогтися децентралізації влади. Дві інші мажоритарник провалив:

  1. Податки на доходи фізичних осіб, землю й нерухоме майно повністю надходитимуть до місцевих бюджетів.
  2. Більша частина ПДФО йтиме до місцевих бюджетів.

Інфографіка (Джерело - www.slovoidilo.ua)

 

Депутат від округу №147 (з центром у Миргороді) Олег Кулініч теж, з обіцяного, домігся одного: спрощення оформлення прав орендних відносин і прав на землю.

Одну обіцянку нардеп не виконав – змінити перерозподіл бюджетних коштів між областями й центром.

Наразі, згідно з порталом, Кулініч, продовжує реалізацію двох обіцянок: домогтися підвищення ролі місцевих громад в управлінні та передати право розпоряджатися землею сільгосппризначення.

Костянтин Іщейкін з чотирьох обіцянок виконав лише одну – здійснити перерозподіл податків на користь місцевих бюджетів. Три інші: забезпечення безкоштовними енергоресурсами жителів населених пунктів, біля яких ведуться газорозробки, впровадження «народного вето» й «народного вотуму» – так і залишилися обіцянками.

У чотирьох мажоритарників, які давали менше обіцянок, виконана лише одна в Руслана Богдана  – про спрямування рентної плати та податків від нафто- й газовидобувних компаній до місцевих бюджетів.

Усі інші обіцянки нардепів —  невиконані.

обіцянки, політики, нардепи

За темою:

  • Полтавщина запровадила нову соціальну послугу для ветеранів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.