ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 27.02


У Полтаві комунальники спилюють дерева

У Полтаві біля театру імені Миколи Гоголя комунальники спиляли п’ять дерев. Вони не були аварійними, гілля не падало на тротуар.

Також на вул. Небесної сотні  геодезист тахеометром заміряв висоту і товщину дерев на замовлення управління ЖКГ міської ради Полтави. Заміри  роблять на багатьох центральних вулицях - Гоголя, Небесної сотні, Європейській, Козака.

Кolo.news в пресслужбі Полтавської міської ради прокомунтували, що це були заплановані роботи, комісія визначила, які дерева становлять загрозу для мешканців міста.

У 2017 році на Театральній площі уже спиляли три дерева, торік там облаштували капітальний літній майданчик. Після розголосу майданчик демонтували.

Що ж з’явиться на місці нових спиляних дерев – нові дерева чи новий МАФ або літній майданчик – невідомо. 

Наприкінці минулого року на території спецiальної загальноосвiтньої школи для дiтей зі зниженим зором №40 за адресою провулок Космічний, 7 спиляли дерева. Випиляли до десяти лип, частину спиляли так, що від дерев лишилися лише стовбури.

У Полтаві на балансі міської влади та інших організацій перебуває понад 70 парків і скверів, але облік аварійних дерев міська влада не веде. Разом з тим, спилювання аварійних дерев у місті відбувається систематично.

флора, обрізка дерев, комунальники

За темою:

  • У Полтаві знову зацвіли каштани
  • На Полтавщині вдруге за рік квітнуть каштани
  • Більше двох тисяч гектарів га на Полтавщині уразила амброзія
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.