ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 15.12


Біля полтавської школи спиляли десяток лип

У Полтаві на території спецiальної загальноосвiтньої школи для дiтей зі зниженим зором №40 за адресою: провулок Космічний, 7, масово спиляли дерева. На вигляд дерева не здаються аварійними чи трухлявими.

Випиляли до десяти лип, частину спиляли так, що від дерев лишилися лише стовбури.

Деревина зі спиляних рослин виглядає здоровою.

На спиляних гілках можна побачити омелу – це шкідник, який знищує, руйнує рослину.

Крім того, помітно, що деякі дерева спиляли зовсім, не залишаючи стовбура.

 

Сергій Луценко, керівник комунального підприємства «Декоративні культури» пояснив Коло, що спилюванням дерев займалися не комунальники.

– Наше підприємство нічого не пиляло на території школи №40. Взагалі протягом цього року в жодну школу чи дитсадок ми не заходили, – говорить Сергій Луценко.

Коли на території навчального закладу потрібно спиляти аварійні дерева: керівництво закладу викликає до себе відповідну комісію, яка визначає стан дерев.

Після цього школі чи іншому закладу видають акти обстеження, в який зазначено, чи підлягають дерева спилюванню, – говорить керівник КП «Декоративні культури». – Далі заклад може замовити когось для спилювання дерев. Або приватну фірму, або нас. Але жодного разу до нас цього року не зверталися з такими питаннями школи чи інші навчальні заклади. Ми ж займаємося спилюванням дерев, якщо це необхідно, лише на території Полтавської міської ради, тобто на вулицях, на землях загального користування. Попри це, заклади мають право звертатися до нас, укласти договір на спилювання, за необхідності. Але жодного такого звернення ми не отримували.

Також Сергій Луценко наголошує, КП «Декоративні культури» не має відношення й до скандальних історій з випилюванням дерев в мікрорайоні Сади-1, де залишилися від рослин лише стовбури.

У пресслужбі Полтавської міської ради не надали відповіді, чи отримував навчальний заклад рішення комісії та, відповідно, чи мав дозвіл на спилювання дерев.

флора, обрізка дерев, омела

За темою:

  • Під Полтавою активісти намагаються врятувати дубовий ліс
  • Аномально тепла весна на Полтавщині вплинула на запилення рослин
  • Полтавці роблять селфі на фоні квітів сакур
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.