ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:39 06.07


Біля заводу "Гадячсир" мітингували через несплату за поставлене молоко

6 липня працівники агропідприємств із Полтавської та Сумської областей мітингували під стінами заводу "Гадячсир", що входить до групи компаній "Альміра", через несплату підприємством коштів за поставлене молоко.

Про це повідомляє Latifundist.com і додає — у серпні 2018 року "UkrLandFarming" очікує рішення Нацбанку щодо запропонованого плану реструктуризації боргів.

Під стінами заводу зібралося близько 250 чоловік. Протестуючі стверджували, що по суті, користуючись монопольним становищем в регіоні, "Гадячсир" диктує умови договору підприємствам, які виробляють молоко.

На сьогодні заборгованість "Гадячсир" тільки перед виробниками молока чотирьох підприємств — "Веприк Плюс", "Млинівський комплекс", "Буринський" та "Шишацьке" — становить понад 40 млн грн.

Підприємства опинилися на межі закриття. Півроку майже щодня "Гадячсир" отримував від підприємств по 132 тонни молока, спочатку сплачуючи за весь отриманий обсяг, а потім поступово зменшуючи суми виплат. Згодом товариство вже приймало продукцію з відмовою оформити як належить документи, а потім - спонукало підприємства привозити молоко знов і знову, мотивуючи, що інакше не сплатить свій борг

 — заявив директор Східного кластера "UkrLandFarming" Юрій Щербак.

За його словами, внаслідок цього у підприємств з'явилася заборгованість по зарплатні перед співробітниками та проблеми з виплатою податків.

Протестувальники обіцяють щоденні мітинги в разі не вирішення цієї ситуації.

За словами головного лікаря ветмедицини "UkrLandFarming" Володимира Педана, підприємства будуть змушені прибрати все поголів'я: "Минулоріч воно скоротилося на 18%. Щоби наростити поголів'я доведеться витратити не один рік", — підкреслив він.

мітинг, протест, агробізнес, Гадячсир, гроші, борг, молоко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.