14:49 26.12

БК "Кремінь" переграв "Галичину" на виїзді на останніх хвилинах

Баскетбольний клуб "Кремінь" на останніх хвилинах вирвав перемогу у львівської "Галичини" з рахунком 92:87 у черговому матчі регулярного сезону української баскетбольної Суперліги.

Захопивши лідерство на початку поєдинку та повівши +10, львівська "Галичина" поступово розгубила здобуту перевагу, дозволивши суперникові скоротити відставання, а наприкінці дебютного періоду, після дальнього влучання Максима Балашова, навіть вирватися вперед.

Гості досить довго вели перед завдяки вдалій грі Юрія Лохманчука й Ернесто Ткачука, проте не змогли завадити "левам" зрівняти рахунок (44:44).

Третя найбільш результативна десятихвилинка була за гостями (31:23), у складі яких лідерам суттєво допомогли Роман Новіков і Крістіан Луговцов - обидва провели чи не найкращий матч зі старту чемпіонату. До заключної чверті "Кремінь" підійшов, лідируючи 75:67.

Четверта десятихвилинка минула в напруженій боротьбі, в ході якої львів’яни навіть ненадовго зуміли випередити суперника, але гості знову повернули собі першість і довели матч до перемоги.

Найкращий гравець матчу у складі "Галичини" Ларрі Хол знову зупинився за крок від тріпл-даблу (15 очок + 12 підбирань + 9 передач). На рахунку В’ячеслава Скидана 16 очок, Володимира Гуртового – 12 очок і 7 підбирань, Іллі Шемосюка – 11 очок і 5 підбирань.