ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 03.10


Благодійний фонд допоміг лубенцю отримати освіту фінансиста

Протягом навчання у КНУ ім. Тараса Шевченка лубенчанин Сергій Мацур отримував стипендію від благодійного фонду та можливість безплатного проживання в гуртожитку. Це дозволило йому сконцентруватися на навчанні та наукових проєктах.

Зараз стипендіат працює старшим консультантом в аудиторській компанії "Nexia DK" і має амбітні плани на майбутнє. 

Сергій Мацур дізнався про Благодійний фонд "Повір у себе", коли навчався у 10-му класі Лубенської  спеціалізованої школи №6. Юний вундеркінд готував проєкт Малої академії наук з економіки. Викладач-координатор, вражений потенціалом хлопця, порекомендував дирекції школи його кандидатуру подати до фонду. Дізнавшись про привілеї фонду, Сергій Мацур не вагався та написав засновникам листа.

Після школи вступив у Київський національний університет імені Тараса Шевченка на економічний факультет (спеціальність "Фінанси та кредит"). Фонд забезпечив стипендію та безплатне проживання в гуртожитку. Крім того, Сергій отримував президентську стипендію. Поки одногрупники шукали підзаробітку, Сергій Мацур приділяв увагу навчанню та науковим проєктам.

— Одногрупники отримували стипендію 800 гривень. Половину коштів віддавали за проживання в гуртожитку. Залишку коштів не вистачало, тому з першого курсу працювали в барах і кафе. Я мав президентську стипендію та стипендію від фонду. Для першокурсника дві стипендії більш, ніж вдосталь, аби сконцентруватися на навчанні, а не виживанні, — сказав Сергій Мацур.

Окрім фінансової підтримки, засновники фонду Віктор та Ірина Іванчики надавали колосальну мотивацію під час особистих зустрічей. Кілька разів на рік агропромхолдинг "Астарта-Київ" організовує для стипендіатів форуми у Києві. Сергій Мацур відвідує більшість із них.

— Організація завжди на вищому рівні. Для стипендіатів проводять концерти, цікаві лекції та семінари. Завжди радію спілкуванню з однодумцями і новим корисним знайомствам, — ділиться враженнями Сергій.

Стипендіати постійно підтримують зв’язок у соцмережах. Про всі івенти та плани їх сповіщають у телеграм-каналі фонду "Повір у себе".

Нині Сергій Мацур навчається на магістратурі та працює в аудиторській компанії "Nexia DK". Обіймає посаду старшого консультанта з податків і зборів відділу трансфертного ціноутворення. 

благодійність, освіта

За темою:

  • У Полтаві презентували навчально-інформаційну медичну платформу MDCL Academy
  • Кременчуцький нацунівер увійшов до рейтингу "Топ-200 Україна 2024"
  • Полтавські МАНівці вибороли срібні медалі на GENIUS Olympiad 2024
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.