ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 26.02


Благодійний забіг "Біжу заради дітей" став рекордним в Україні. ФОТО, ВІДЕО

26 лютого у Полтаві зафіксували рекорд України і нагородили "залізних хлопців" - учасників благодійного 30-денного забігу Дмитра Кербута та Григорія Юхимця.

Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова

Цілий місяць — із 28 січня у Полтаві тривав 30-денний марафон "Біжу заради дітей", організований клубом любителів бігу "Running CLUB Poltava" на підтримку дитячого центру розвитку "Дитина і світ". Мета акції - привернути увагу суспільства до дітей із особливостями розвитку, з інвалідністю, зібрати кошти, необхідні для ремонту приміщення дитячого центру і закупівлі необхідного для розвитку дітей методичного обладнання.

Саме щоб привернути увагу до наших дітей, тренери "Running CLUB Poltava" Кербут і Юхимець кинули виклик можливостям людини, вони вирішили 30 днів поспіль бігти напівмарафон, щодня долаючи дистанцію понад 21 кілометр. І їм це вдалося! Незважаючи на щільний робочий графік хлопців і сильні лютневі морози, вони успішно завершили фантастичний 30-денний марафон. Загальний пробіг у кожного з учасників акції за місяць склав понад 630 км!

Неймовірним здається те, що організатори - "Running CLUB Poltava" - плануючи благодійний захід, навіть не уявляли, що ця подія може претендувати на рекорд. Але виявилося саме так, що і було сьогодні офіційно зафіксовано для "Книги рекордів України".

Всі кошти, зібрані в рамках благодійного забігу "Біжу заради дітей" передані до БО "Зернятко" та будуть направлені для потреб дітей із особливостями розвитку та інвалідністю центру розвитку "Дитина і світ".

 

рекорд, забіг, благодійність, діти, Дмитро Кербут, Григорій Юхимець

За темою:

  • На Полтавщині встановили 160-метрову метеощоглу
  • У Кременчуці презентували новий рекорд України
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.