ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 04.01


Богдан Головаш подарував форму кременчуцькому музею

Кременчуцький моряк Богдан Головаш, який був звільнений з російського полону, подарував свою форму музею військової історії наддніпрянського міста.

Про це повідомили на сторінці Координаційний центр об’єднань ветеранів АТО, передає Кременчуцька газета.

На Новий рік подарунки отримали не тільки наші дітки. До офісу ГО Координаційний центр об’єднань ветеранів АТО завітав випускник Кременчуцького військового ліцею, моряк, який в свої 23 роки став легендою, гідно пройшовши ув’язнення в російському полоні, лейтенант Богдан Головаш. Та не з пустими руками – подарунком для Музею ВІК (Музей військової історії Кременчука)

- йдеться у повідомленні.

Богдан Головаш презентував парадно-вихідну форму (форма №2). Включає в себе: фланку білу, тільняшку чорноморського флоту (чорно-білі смужки), безкозирку, штани чорні. Богдан проходив у цій формі майже 4 роки. З Севастополю у 2013 році по 2017 рік в Одесі - Національний університет «Одеська Морська Академія». А також експозиція форми поповнилася плащем та шапкою зимовою офіцера ВМС України.

 

Зовсім нові, оскільки в цьому плащі Богдан не встиг походити - попав у полон. А після виходу – військово-морська форма ЗС України змінилася

-  повідомили в Координаційному центрі.

Богдан Головаш, форма, музей військової історії, Кременчук

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.